پرش به

برای استفاده از تمام امکانات انجمن باید عضو شوید.
اگر قبلا عضو شده اید باید وارد انجمن شوید.
عضویت ... ورودتصویر
- - - - -

قوانین و اساسنامه انجمن گروه آموزشی مهندسی ایران

قوانین

 • موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
بدون پاسخ

#1 مدیر انجمن

مدیر انجمن

  مدیر کل

 • مدیر کل
 • 143 ارسال
 • تاریخ عضویت :
  پنجشنبه ۱۷ مهر ۹۳
  • جنسیت:
   آقا
  • مقطع تحصیلی:
   لیسانس
  • رشته تحصیلی::نفت

  ارسالی شنبه ۱۹ مهر ۹۳

  قوانین و اساسنامه انجمن گروه آموزشی مهندسی ایران   

   

  قانون شماره 1) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در انجمن ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. به علاوه آواتار انتخابی باید در خور شان دانشجویان بوده و حتی الامكان نمادین باشد. انتخاب آواتارهای زننده ، خلاف شئون دانشجویی و قوانین انجمن است. 

   

  قانون شماره 2) کاربران انجمن می بایست در هنگام ارسال پيام در تالار ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. 

   

  قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پيام ایشان باشد. 

   

  قانون شماره 4) مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین انجمن نمی باشد. 

   

  قانون شماره 5) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از سایت دیگر می باشید ، منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بوده ، نام وی را ذکر نمایید. 

   

  قانون شماره 6) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، تالار مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در تالارهای نامتناسب خودداری نمایید. 

   

  قانون شماره 7) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید . 

   

  قانون شماره 8) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. 

   

  قانون شماره 9) لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید. 

   

  قانون شماره 10) از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز كنید. اگر جواب سوال كاربری به گونه ای بود كه مربوط به سایتهای تجاری میشد میبایست فقط در زمینه سوال كاربر سایت معرفی شود و از به كار بردن جملات و كلمات تبلیغاتی خودداری نمایید. 

   

  قانون شماره 11) از نوشتن سوال و یا مطلب در تالارهای مختلف خودداری كنید. طبق قانون شماره 5 تالار مناسب و مرتبط به مطلب خود را انتخاب كنید و فقط در آن تالار مطلب خود را ارسال كنید. 

   

  قانون شماره 12) مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق انجمن رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید. 

   

  قانون شماره 13) برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از تالارها استفاده نمایید در صورتی كه مستقیما با یك كاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالی نخواهد داشت. 

   

  قانون شماره 14) در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد. 

   

  قانون شماره 15) لطفا در زمان مطرح كردن مطلبی در تالارها ، به مسایل و قوانین احترام بگزارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جدا خودداری فرمایید. 

   

  قانون شماره 16) ثبت نام با چند نام کاربری در سايت ممنوع است. 

   

  قانون شماره 17) ارسال هرگونه مطلب سياسي يا نقد مذهبي در اين انجمن ممنوع است.


  • parniyan, sirvan1124, sepantaseo و 2 فرد دیگر این پست را پسندیده اند


  0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

  0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی